ТЕРАКОТОВИЙ КОЛІР В ІНТЕР'ЄРІ
Сьогодні теракотовий колір в і інтер'єрі житлового простору можна побачити досить часто. Багатьом подобається його природна чистота, його натуральність і м'якість.

У природі можна побачити теракотовий колір там, де багато покладів заліза. Відтінок іржі має і земляна глина, що пройшла випалення в печі. Після довгої процедури вона набуває красивого помаранчевого окрасу з коричневим відливом. Це продукт хімічної реакції. Вона розвивається після того, як залізо «вступає в діалог» з киснем.
Фахівці з'ясували, що теракотовий колір має близько 50 відтінків. У кожного - свій характер. У заходу він загадковий, у зрілого гарбуза він яскравий, соковитий, викликає апетит. Колір обпаленої землі асоціюється у людини з пустелею, але він не виглядає сухо, а навпаки, оживляє створюваний дизайнерами образ.

Є в палітрі теракотового кольору теплі відтінки (помаранчевий, морквяний), є холодні тони (з рожевим або з білим відливом). Будь-які теракотові відтінки не викликають відторгнення, вони приємні оку. Психологи запевняють, що діє така гамма на людину завжди заспокійливо. Вона йому добре знайома. Теракотовий колір має будинок, побудований з цегли, керамічний посуд, глечики і казанки, в яких бабусі в печі готують смачні страви.

Археологи знаходили печери - притулку стародавніх людей, які зсередини були обмазані рудою глиною. Це зайвий раз підтверджує той факт, що терракот вже давно використовується для оформлення інтер'єру. Сьогодні колір обігрується по-різному.