ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КІМНАТ З АКЦЕНТОМ НА ЯСКРАВІ МЕБЛІ
Як правило, дизайн інтер'єру переважної більшості квартир і будинків створюється в пастельних і коричнево-бежевих тонах. З одного боку це цілком обгрунтоване рішення - ремонт робиться на кілька років, а то й десятиліть, тому підбирається нейтральна і універсальна колірна гамма.

Звичайно, дизайн інтер'єру, позбавлений яскравих вкраплень буде практичним, але нудним і «не живим» - позбавленим домашньої атмосфери, яка надає індивідуальність і родзинку обстановці.

Жителі мегаполісів потерпають від недостачі яскравих кольорів. Їх оточують сірі кольори бетону та асфальту, тому потреба оживити дизайн інтер'єру своїх квартир у них стоїть особливо гостро. Для внесення ноти свіжості варто звернути увагу на яскраві меблеві елементи - красиві, нетривіальні і функціональні. Насичені відтінки оранжевого, червоного, синього, яскраво-зеленого, фіолетового, блакитного, рожевого і т.п. в повній мірі вгамують потребу колориту.

Життєрадісні тони роблять позитивний вплив на сприйняття життя, піднімають настрій, заряджають бадьорістю і енергією. Крім меблів яскравими акцентними плямами можуть стати декоративні елементи і текстиль. Декоративні подушки, штори, яскраві рами і картини, килими та килимки, абажури люстр і т.п. виконані в соковитих тонах освіжать кімнату, внесуть в неї струмінь радості. Геометричні зображення так само допоможуть у створенні нового образу дизайну інтер'єру. Яскраві смуги, кола і т.п., які використовуються в оздобленні меблів, змусять подивитися на звичайні речі по-новому.