Об'єкти
Тут ви можете ознайомитися з нашими попередніми проектами та роботами.
ЖК PREMIER TOWER , м. ВІННИЦЯ
Об'єкт: Трикімнатна квартира, м. Вінниця

Площа: 85 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм.

Основне завдання: Створити монохромний інтер'єр у сучасному стилі. Квартира призначена для тимчасового проживання, тому концепція у мінімалізмі. Використовувались штукатурки з імітацією бетону 2 видів, декоративні стінові панелі. У санвузлі та на кухні використовувався керамограніт Керамін Терраццо сірий, який надав легкість та незвичайність приміщенням. Було проведено перепланування. У квартирі спочатку було 2 санвузли, вирішили одного позбутися і зробити просторий коридор; змістили дверні отвори, щоб траєкторія проходів була симетрична по осях. У квартирі приміщення: коридор/передпокій, кухня, вітальня з балконом, 2 спальні та санвузол.

Терміни: 1 місяць
ЖК ЧЕРЕМУШКИ
Об'єкт: Однокімнатна квартира, м.Харків

Площа: 50 м2.

Стиль: Сучасний.

Основне завдання: Створити дизайн інтер'єру для сімейної пари, яка вітає технологічний прогрес. Тільки потрібні предмети інтер'єру та акцентні вироби у кольорі: м'ятний, малиновий, синій, бежевий. Санвузол виключно у мінімалізмі з дуже нестандартним світильником. Використовувалися стінові панелі (імітація чорного мармуру та деревини). Покриття для підлоги ламінат, розкладкою шеврон. Дзеркальні двері прихованого монтажу. І світильники, що запам'ятовуються, стали ненав'язливою, але обов'язковою деталлю.

Терміни: 1 місяць
ДИЗАЙН ДАЧІ
Об'єкт: Індивідуальний житловий будинок, Харківська область

Площа: 65 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм.

Основне завдання: Спроектувати дизайн без зайвих предметів інтер'єру, оскільки це дача та власники приїжджають ненадовго у цей будинок. Але особливим проханням було задекорувати стіни, щоб це викликало захоплення. Для реалізації цього завдання були використані м'які стінові панелі, різної варіації, дзеркала нестандартних форм, скло та сучасний тренд, де для панно на стіну використовується основне підлогове покриття. У санвузлі був використаний незвичайний прийом розкладки плитки в зоні дзеркала, а саме - чорна мозаїчна плитка і біла затирка (зазвичай використовують у тон плитки), але це приголомшливий ефект. Аналогічно гарно виглядатимуть протилежні кольори.

Терміни: 1 місяць
ЖК ЖИТЛОБУД-2
Об'єкт: Двокімнатна квартира, ЖК Житлобуд-2, м.Харків

Площа: 101 м2.

Стиль:Сучасний.

Основне завдання: Власникам квартири хотілося інтер'єр у стилі "Мемфіс", але цей стиль не для життя, він змішує фарби, форми, геометричні фігури, що одним словом зобов'язує і приїдає, якщо постійно знаходитися в цьому просторі. Стиль мемфіс підходить більше для громадських приміщень (кав'ярні, салони краси тощо). Вирішили взяти колірну палітру з цього стилю мемфіс, але деталі більш із мінімалізму, сучасного стилей. Вийшла дуже стильна квартира, що запам'ятовується..

Терміни: 1 місяць
ЖК НОВОПЕЧЕРСЬКА ВЕЖА
Об'єкт: Однокімнатна квартира, ЖК Новопечерська Вежа, м.Київ,

Площа: 39 м2.

Стиль:Сучасний, мінімалізм.

Основне завдання: Повна відсутність всього зайвого. За рахунок поєднання теплих і холодних світлих тонів і ретельно продуманого перепланування квартира отримала гармонійну естетику, стиль і практичність

Терміни: 1 місяць
ЖК ТЕАТРАЛЬНИЙ
Об'єкт: Однокімнатна квартира, ЖК Театральний, м.Харків.

Площа: 42 м2.

Стиль: Сучасний, авангард з елементами класики.

Основне завдання: Інтер'єр квартири для творчої, креативної особистості з активною життєвою позицією. Використано сучасні будівельні матеріали і текстиль. Експеримент з колірними гамами, формами і контрастами. Поєднання непоєднуваних компонентів. Контраст стін, підлоги, стелі, меблів.

Строки: 1 місяць
ЖК РОГАТИНСЬКИЙ
Об'єкт: Двокімнатна квартира, ЖК Рогатинський, м.Харків.

Площа: 83,4 м2.

Стиль: Сучасний, лофт.

Основне завдання: Основа простору цієї квартири в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, кольору переважно холодних відтінків, великі вікна, повна відсутність декору. Атмосфера свободи, молодості, відмова від помпезності і прикрашення трохи бунтарський і богемний інтер'єр. Поєднання кольорів дуже контрастне: дуже темний коричневий, сірий, чорний сусідять з великими білими площинами. Нові мінімалістичні меблі. Великі «індустріальні» вікна.

Строки: 1 місяць
ЖК РОДОС
Об'єкт: Двокімнатна квартира, ЖК Родос, м.Одеса.

Площа: 72 м2.

Стиль: Сучасний, скандинавський.

Основне завдання: Благородність фактури, світлі фарби, чіткі лінії і самобутність - все це скандинавський стиль. Йому властива легка геометрія аксесуарів. Тому дизайн інтер'єру в скандинавському стилі передбачає збереження чистоти простору і функціональності. Стиль дуже практичний в експлуатації, а кожен його елемент виконує якусь певну функцію. Ми наповнили інтер'єр меблями скандинавських брендів. Практично кожна дрібниця з їхніх колекцій - як твір сучасного інтер'єрного мистецтва.

Строки: 1 місяць
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК
Об'єкт: Індивідуальний житловий будинок, м.Харків.

Площа: 148 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм з елементами класики

Основне завдання: Динамічний стиль життя сучасних молодих замовників задав тон всьому інтер'єру. Необхідно було створити житловий простір який відображав б їх енергію і прагнення до сучасних новинок і розробок. Інтер'єр повинен бути виконаний в стилі затишного мінімалізму, з максимальною функціональністю, акцентними предметами інтер'єру і особливим світловим сценарієм.

Строки: 2 місяця
ЖК ЖИТЛОБУД 1
Об'єкт: ЖК Житлобуд 1, м.Харків.

Площа: 40 м2.

Стиль: Сучасний, скандинавський

Основне завдання: Дизайн квартири для довгострокової оренди. Головне завдання - створити нейтральний стильний об'єкт, який буде симпатизувати різним людям, різного віку і з різними смаками. При цих умовах - ідеально підходить скандинавський стиль. При нейтральній палітрі і мінімумі речей, були використані ефекти - акцентні стіни, цікаві меблі, особливий сценарій освітлення. Об'єкт не виглядає безладним. Головне достоїнство проектованої квартири - вільний простір і організоване зберігання, при скромних метрах.

Строки: 1 місяць
ЖК ПТАШКИ
Об'єкт: Пташки, м.Харків.

Площа: 38 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм

Основне завдання: Основне завдання: Дизайн квартири для довгострокової оренди. Головне завдання - спроектувати приміщення функціонально і мінімалістично. Виразними деталями проекту - виступають рейки, які роблять обстановку структурованої, допомагають зонувати простір і розставити акценти. Часте, ритмічне повторення однакових модулів простих форм викликає у нас відчуття порядку, гармонії, завершеності.
Особливу увагу, також, заслуговує плитка в передпокої, кухні, лоджії. Чорний і білий кольори в інтер'єрі, незважаючи на гадану буденність і скучність, насправді є стильними. Не дарма вони досить часто застосовуються саме в сучасному стилі - мінімалізм. Ці два кольори чудово поєднуються з чітко окресленими лініями, вимагають мінімуму прикрас та аксесуарів - більш того, вони самі - прикрашають кімнату .

Строки: 1 місяць
КОМЕРЦІЙНИЙ ПРОЕКТ ОФІСУ ФОНДУ К. АДЕНАУЕРА, М. ХАРКІВ
Об'єкт: Офіс фонду К. Аденауера, м. Харків.

Площа: 141 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм

Основне завдання: Створити дизайн всіх приміщень офісу, 1 поверх = 141 м2. Приміщення: Конференц-хол, Бухгалтерія, Вхідна група, Кухня, 3 кабінети керівників, 1 робоче приміщення. Умови обставин: мансардний поверх, робота з ухилами покрівлі; не можна міняти підлогове покриття, двері та стелажі/шафи. Також до проекту підключалася послуга комплектації проекту. У процесі підбору меблів використовувалася палітра корпоративних кольорів компанії. У всіх приміщеннях розміщення меблів продумане для максимального комфорту працівників фонду, а також їх гостей. Стиль меблів - не суворо офіційно - діловий, а гостьовий, затишний, для атмосфери зустрічей.
Фонд Конрада Аденауера - фонд, близький до німецької партії Християнсько-демократичний союз. У світі функціонує 120 офісів і один із них пощастило перетворити нашій студії.

Строки: 3 місяця