Об'єкти
Тут ви можете ознайомитися з нашими попередніми проектами та роботами.
ЖК ЖИТЛОБУД-2
Об'єкт: Двокімнатна квартира, ЖК Житлобуд-2, м.Харків

Площа: 101 м2.

Стиль:Сучасний.

Основне завдання: Власникам квартири хотілося інтер'єр у стилі "Мемфіс", але цей стиль не для життя, він змішує фарби, форми, геометричні фігури, що одним словом зобов'язує і приїдає, якщо постійно знаходитися в цьому просторі. Стиль мемфіс підходить більше для громадських приміщень (кав'ярні, салони краси тощо). Вирішили взяти колірну палітру з цього стилю мемфіс, але деталі більш із мінімалізму, сучасного стилей. Вийшла дуже стильна квартира, що запам'ятовується..

Терміни: 1 місяць
ЖК НОВОПЕЧЕРСЬКА ВЕЖА
Об'єкт: Однокімнатна квартира, ЖК Новопечерська Вежа, м.Київ,

Площа: 39 м2.

Стиль:Сучасний, мінімалізм.

Основне завдання: Повна відсутність всього зайвого. За рахунок поєднання теплих і холодних світлих тонів і ретельно продуманого перепланування квартира отримала гармонійну естетику, стиль і практичність

Терміни: 1 місяць
ЖК ТЕАТРАЛЬНИЙ
Об'єкт: Однокімнатна квартира, ЖК Театральний, м.Харків.

Площа: 42 м2.

Стиль: Сучасний, авангард з елементами класики.

Основне завдання: Інтер'єр квартири для творчої, креативної особистості з активною життєвою позицією. Використано сучасні будівельні матеріали і текстиль. Експеримент з колірними гамами, формами і контрастами. Поєднання непоєднуваних компонентів. Контраст стін, підлоги, стелі, меблів.

Строки: 1 місяць
ЖК РОГАТИНСЬКИЙ
Об'єкт: Двокімнатна квартира, ЖК Рогатинський, м.Харків.

Площа: 83,4 м2.

Стиль: Сучасний, лофт.

Основне завдання: Основа простору цієї квартири в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, кольору переважно холодних відтінків, великі вікна, повна відсутність декору. Атмосфера свободи, молодості, відмова від помпезності і прикрашення трохи бунтарський і богемний інтер'єр. Поєднання кольорів дуже контрастне: дуже темний коричневий, сірий, чорний сусідять з великими білими площинами. Нові мінімалістичні меблі. Великі «індустріальні» вікна.

Строки: 1 місяць
ЖК РОДОС
Об'єкт: Двокімнатна квартира, ЖК Родос, м.Одеса.

Площа: 72 м2.

Стиль: Сучасний, скандинавський.

Основне завдання: Благородність фактури, світлі фарби, чіткі лінії і самобутність - все це скандинавський стиль. Йому властива легка геометрія аксесуарів. Тому дизайн інтер'єру в скандинавському стилі передбачає збереження чистоти простору і функціональності. Стиль дуже практичний в експлуатації, а кожен його елемент виконує якусь певну функцію. Ми наповнили інтер'єр меблями скандинавських брендів. Практично кожна дрібниця з їхніх колекцій - як твір сучасного інтер'єрного мистецтва.

Строки: 1 місяць
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК
Об'єкт: Індивідуальний житловий будинок, м.Харків.

Площа: 148 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм з елементами класики

Основне завдання: Динамічний стиль життя сучасних молодих замовників задав тон всьому інтер'єру. Необхідно було створити житловий простір який відображав б їх енергію і прагнення до сучасних новинок і розробок. Інтер'єр повинен бути виконаний в стилі затишного мінімалізму, з максимальною функціональністю, акцентними предметами інтер'єру і особливим світловим сценарієм.

Строки: 2 місяця
ЖК ЖИТЛОБУД 1
Об'єкт: ЖК Житлобуд 1, м.Харків.

Площа: 40 м2.

Стиль: Сучасний, скандинавський

Основне завдання: Дизайн квартири для довгострокової оренди. Головне завдання - створити нейтральний стильний об'єкт, який буде симпатизувати різним людям, різного віку і з різними смаками. При цих умовах - ідеально підходить скандинавський стиль. При нейтральній палітрі і мінімумі речей, були використані ефекти - акцентні стіни, цікаві меблі, особливий сценарій освітлення. Об'єкт не виглядає безладним. Головне достоїнство проектованої квартири - вільний простір і організоване зберігання, при скромних метрах.

Строки: 1 місяць
ЖК ПТАШКИ
Об'єкт: Пташки, м.Харків.

Площа: 38 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм

Основне завдання: Основне завдання: Дизайн квартири для довгострокової оренди. Головне завдання - спроектувати приміщення функціонально і мінімалістично. Виразними деталями проекту - виступають рейки, які роблять обстановку структурованої, допомагають зонувати простір і розставити акценти. Часте, ритмічне повторення однакових модулів простих форм викликає у нас відчуття порядку, гармонії, завершеності.
Особливу увагу, також, заслуговує плитка в передпокої, кухні, лоджії. Чорний і білий кольори в інтер'єрі, незважаючи на гадану буденність і скучність, насправді є стильними. Не дарма вони досить часто застосовуються саме в сучасному стилі - мінімалізм. Ці два кольори чудово поєднуються з чітко окресленими лініями, вимагають мінімуму прикрас та аксесуарів - більш того, вони самі - прикрашають кімнату .

Строки: 1 місяць
КОМЕРЦІЙНИЙ ПРОЕКТ ОФІСУ ФОНДУ К. АДЕНАУЕРА, М. ХАРКІВ
Об'єкт: Офіс фонду К. Аденауера, м. Харків.

Площа: 141 м2.

Стиль: Сучасний, мінімалізм

Основне завдання: Створити дизайн всіх приміщень офісу, 1 поверх = 141 м2. Приміщення: Конференц-хол, Бухгалтерія, Вхідна група, Кухня, 3 кабінети керівників, 1 робоче приміщення. Умови обставин: мансардний поверх, робота з ухилами покрівлі; не можна міняти підлогове покриття, двері та стелажі/шафи. Також до проекту підключалася послуга комплектації проекту. У процесі підбору меблів використовувалася палітра корпоративних кольорів компанії. У всіх приміщеннях розміщення меблів продумане для максимального комфорту працівників фонду, а також їх гостей. Стиль меблів - не суворо офіційно - діловий, а гостьовий, затишний, для атмосфери зустрічей.
Фонд Конрада Аденауера - фонд, близький до німецької партії Християнсько-демократичний союз. У світі функціонує 120 офісів і один із них пощастило перетворити нашій студії.

Строки: 3 місяця