ЩО КРАЩЕ ПАРКЕТ АБО ЛАМІНАТ:
1. Зовнішні характеристики. Паркет ідентичний дереву, не буває двох однакових дощок. Вибір ламінату більш великий. Є вироби які імітують структуру дерева, каменя, плитки. Така різноманітність надає широкий вибір для покупців.

2. Експлуатаційні характеристики. Паркетне покриття тепле і володіє антистатичністю, але вимагає більш дбайливого ставлення. Лакове покриття паркетної дошки не стійке до кігтям тварин, гострим каблуків і важких меблів. Ламінат більш витриманий, але холодний і галасливий.

3. Особливості експлуатації. Паркет потребує застосування спеціальних засобів по догляду і не терпить зайвої вологи. Ламінат не настільки категоричний, але все ж заливати його водою теж не варто.

4. Термін служби. Термін експлуатації обох покриттів залежить від правильного догляду. Але не дивлячись на це паркет може прослужити 35-ть років. У той час як ламінат не більше 20-ти.

Не дивлячись на все перераховане вибір за вами. Не можна сказати однозначно що один виріб кращий за інший. У кожного є і переваги і недоліки. Головне щоб в приміщенні, де буде постелений ламінат або паркет, мешканцям було комфортно. А поняття комфорту і затишку у кожного своє.