ТРЕНДИ 2021: МОДНІ ВІДТІНКИ В ІНТЕР'ЄРІ
№1: ПРИРОДНІ ЗЕМЛИСТИМ ВІДТІНКОМ

М'які природні і землисті кольори, популярні в цьому році. Піщано-бежеві, сірі, коричневі і жовті відтінки різної насиченості будуть і в наступному році переважати в наших інтер'єрах.

№2: ЧЕРВОНО-КОРИЧНЕВІ ВІДТІНКИ

Одна з різновидів природної гами - теплі червоно-коричневі відтінки, які нагадають про випалені грунти Іспанії, ручної кераміки і глиняних стін хатин.

№ 3: ПАСТЕЛЬНІ ВІДТІНКИ

Мода на життєрадісні пастельні тони продовжиться і в наступному році, вважають експерти. Зокрема, збережеться популярність свіжих, злегка приглушених м'ятно-зелених і світло-жовтих відтінків (які, до речі, відмінно працюють разом).

№ 4: МОДНІ АКЦЕНТИ

Мода і дизайн інтер'єрів крокують пліч-о-пліч, надаючи один на одного постійний вплив. У наш час все більше і більше людей наважуються додавати яскраві деталі як в свій гардероб, так і до своїх домівок. Популярними акцентними колірами для інтер'єру є жовтий і лавандовий.

№ 5: БЛАКИТНІ ВІДТІНКИ

Блакитні тони - це вічна класика - прохолодна, незворушна і спокійна, - мода на яку переходить з року в рік. У наступні сезони в будинках будуть частіше зустрічатися приглушені відтінки синьо-блакитної гами, які можуть йти як в зелену, так і в сіру палітру.